Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж прорізний Polax з відломним лезом шириною 18 мм оснащений кнопкою фіксації та висування леза. Застосовується для порізки різних матеріалів під час будівництва: паперу, картону, гуми, бандажних стрічок, а також для виконання безлічі побутових завдань. Є незамінним інструментом для виконання оздоблювальних робіт: розкривання підлогових покриттів та шпалер, зачистки проводів електропроводки, виконання фігурних різів у матеріалах та ін. Корпус інструменту виготовлений із міцного пластику та не боїться великого навантаження. Леза зі сталі забезпечать якісну та порізку матеріалів без значних фізичних зусиль. Інструмент має зручну форму і добре лягати в руку майстра. Ніж будівельний Polax пластиковий з висувним лезом 18 мм (23-001)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 23-001 |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Отвір для підвішування |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Длина лезвия | 9,5 см |
| Ширина лезвия | 18 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина ножа | 15 см |
| Вид леза | Сегментне |
- Цена: 18,89 ₴
