
Ніж будівельний Polax пластиковий з висувним лезом посилений 18 мм (23-002)
- Нет в наличии
- Код: 23-002
47,78 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж прорізний посилений з відламним лезом Polax оснащений кнопкою фіксації та висування леза. Застосовується для порізки різних матеріалів під час будівництва: паперу, картону, гуми, бандажних стрічок, а також для виконання безлічі побутових завдань. Є незамінним інструментом для виконання оздоблювальних робіт: розкривання підлогових покриттів та шпалер, зачищення проводів електропроводки, виконання фігурних різів у матеріалах та ін. Головна особливість - має посилений сталевий напрямний пластмасовий корпус. Дизайн та форма ножа сприяють комфортній роботі та зручному положенню інструменту в руці. Корпус інструменту виготовлений із міцного пластику та не боїться великого навантаження. Леза зі сталі забезпечать якісну та порізку матеріалів без значних фізичних зусиль. Ніж будівельний Polax пластиковий з висувним лезом посилений 18 мм (23-002)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 23-002 |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Пластик + метал |
| Особенности | Металеві напрямні, отвір для підвішування |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Длина лезвия | 9,5 см |
| Ширина лезвия | 18 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Відправка | 1-2 дні |
| Толщина лезвия | 0,5 мм |
| Длина ножа | 15,5 см |
| Вид леза | Сегментне |
- Цена: 47,78 ₴