
Валик для фарбування "Сінтекс" професійний Polax 6 х 15 х 100 мм (16-005)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 16-005
30 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик професійний Polax для фарбування "Сінтекс". Шубка із поліакрилу на тканинній основі. Основна та головна відмінність валика - це довжина ворсу 16 мм. За рахунок довгого ворсу зручно фарбувати грубі, фактурні та нерівні поверхні. Закручені нитки дозволяють приймати велику кількість фарби та рівномірно розподіляти її по будь-якій поверхні. Валік дуже зручно використовувати для фарбування невеликих поверхонь і для внутрішніх робіт. При фарбуванні поверхні тонкими шарами, даючи висохнути фарбі, шорсткість і сліди не залишаються. Також валик "Сінтекс" можна використовувати для фактурного фарбування, при фарбуванні правильною технікою можна отримати красиву фактуру - шорсткість. Валік рекомендується використовувати для водорозчинних дисперсійних фарб, емалей та ґрунтовок з додаванням акрилових, латексних смол. Кріплення шубки валика до втулки здійснюється методом термодифузії, що сприяє тривалому терміну експлуатації валика. Розмір 6 х 15 х 100 мм (16-005)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 16-005 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина ворса | 16 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Применение | Для водорозчинних дисперсійних фарб, емалей та ґрунтовок з додаванням акрилових, латексних смол. Для широких поверхонь. |
| Комплектация | Без ручки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Поліакрил |
| Количество | 1 шт. в упаковці |
| Материал втулки | Пластик |
| Размер | 6 х 15 х 100 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 100 мм |
- Цена: 30 ₴