
Скотч армований Polax клейка стрічка 50 мм х 10 м (101-007)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 101-007
41,11 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Армований скотч - універсальний вид будівельного скотчу, що відрізняється підвищеною міцністю, надійністю, еластичністю, ізоляційними та водонепроникними властивостями. Застосовується для з'єднання поверхонь, герметизації швів, установки панелей, ізоляції електроелементів, ліквідації щілин, стикування труб, усунення протікання, а також для пакування масивних вантажів. Універсальний армований скотч також називають тканинно-поліетиленовою стрічкою (ТПЛ, TPL) або технічним скотчем. Це чудовий помічник для будь-якого професіонала чи домашнього майстра, якому неодмінно знайдеться місце серед набору найнеобхідніших інструментів. Купити армований скотч високої якості можна в інтернет-магазині інструментів Polax. Головна відмінність армованого скотчу від звичайного - це полівінілхлоридна стрічка, армована тканинними волокнами, покрита спеціальним клеєм і поліетиленом, що ламінує. Армування як зміцнює скотч, а й надає йому довговічність. Міцна ПВХ стрічка у поєднанні з надсильним клеєм та скловолокном виявляє високу міцність, стійкість до впливу високих та низьких температур, впливів вологи та сильних навантажень. Розрив стрічки не допускається навіть при найвищих навантаженнях, тому такий скотч доцільно використовувати для запечатування тари, коробок та пакування, коли необхідно забезпечити найкраще збереження. Універсальна структура армованого скотчу дозволяє широко застосовувати його у будівництві, виробництві та побуті. Найчастіше його застосовують під час різних будівельних та ремонтних операцій, де потрібна ізоляція від проникнення вологи, наприклад, для з'єднання труб, шлангів. Армований скотч чудовий засіб для ізоляції стиків, швів, з'єднань на трубах. Слюсарі механіки часто використовують матеріал для ремонту автомобілів, а електрики можуть замінити ним ізострічку під час монтажу електропроводки. Працювати зі скотчем можна за різних температур. Для максимально міцного з'єднання намотування скотчу слід проводити внахлест на попередньо очищену поверхню. Скотч армований Polax, 50 мм х 10 м (101-007)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-007 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 10 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | РЕ плівка, армована тканинною сіткою |
| Размер | 50 мм х 10 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 16Н/25мм |
| Стійкість до: | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +70°C |
| Толщина | 160 мкм |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 41,11 ₴