
Ніж будівельний Polax металевий з висувним лезом, автомобільний замок 18 мм (23-005)
- Нет в наличии
- Код: 66280767
15 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж металевий з відламним лезом 18 мм та авто замком Polax - відмінний інструмент для розрізання без значних зусиль листових будівельних матеріалів чи покриттів, а також предметів побуту. Підійде для роботи з одношаровою фанерою, килимовими покриттями, лінолеумом, картоном, плівкою з поліуретану та ін. Ніж підійде для професіонала-будівельника та домашнього майстра. Металевий корпус характеризується підвищеною міцністю та надійністю, що захищає інструмент від зовнішніх пошкоджень та дозволяє працювати при максимальному навантаженні. Автозамок дозволяє зафіксувати лезо в нерухомому положенні, забезпечуючи комфортну та безпечну роботу Ніж будівельний Polax металевий з висувним лезом, автомобільний замок 18 мм (23-005)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 23-005 |
| Вид леза | Сегментне |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина лезвия | 9,5 см |
| Длина ножа | 15,5 см |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Металл |
| Материал лезвия | Сталь |
| Особенности | Металеві напрямні, отвір для підвішування |
| Толщина лезвия | 0,5 мм |
| Ширина лезвия | 18 мм |
- Цена: 15 ₴