
Пензель флейцевий Polax 3" професійний, змішаний ворс, пластикова ручка, тип "Англійська" (10-005)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 10-005
51,11 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Флейцевий пензель, тип "Англійська" професійна Polax. Пензель виготовлений зі змішаного ворсу (40% штучного ворсу і 60% натурального ворсу), який добре вбирає фарбу і рівно фарбує поверхню. Призначена для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, маслянистих фарб, акрилових та емалі, а також фарби у складі яких є розчинник. Пензель має полегшену пластикову ручку з отвором для підвішування. Бандаж виготовлений із нержавіючої сталі. Ворс пензля упакований в індивідуальну упаковку із міцного поліетилену, що з легкістю знімається. Індивідуальна упаковка захищає ворс від бруду, пилу та механічних пошкоджень. Після використання пензель легко миється і швидко сохне. Флейцевий пензель 3" (10-005)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 10-005 |
| Вид | Флейцевий |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина щетины | 40 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Материал ручки | Пластик |
| Матріал ворсу | Змішаний ворс (40% штучного ворсу та 60% натурального ворсу) |
| Назначение | Призначена для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, маслянистих фарб, акрилових та емалі, а також фарби у складі яких є розчинник |
| Размер | 3" |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Цена: 51,11 ₴