
Пензель макловиця Polax професійна змішаний ворс, пластикова ручка 25 х 100 мм (12-002)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 12-002
76,67 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пензель макловиця професійна Polax. Пензель виготовлений зі змішаного ворсу (50% штучного ворсу і 50% натурального ворсу), який добре вбирає фарбу і рівно фарбує поверхню. Має пластикову ручку з гачком для підвішування на відро або банку з фарбою, внутрішню порожнину ручки, що дозволяє використовувати подовжувач телескопічний, отвором для підвішування. Бандаж виготовлений із нержавіючої сталі. Ворс пензля проклеєний якісним клеєм який міняється розчинникам, що дозволяє збільшити термін експлуатації пензля. Призначення для швидкого фарбування великих поверхонь, очищення та розмивання поверхонь, нанесення побілки, ґрунтувальних та клейових сумішей. Рекомендовано використовувати для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, в тому числі і агресивних лакофарбових матеріалів. Пензель макловиця 25 х 100 мм (12-002)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 12-002 |
| Вид | Флейцевий |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина щетины | 45 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Материал ручки | Пластик |
| Матріал ворсу | Змішаний ворс (50% штучного ворсу та 50% натурального ворсу) |
| Назначение | Призначення для швидкого фарбування великих поверхонь, очищення та розмивання поверхонь, нанесення побілки, ґрунтувальних та клейових сумішей |
| Размер | 25 х 100 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Цена: 76,67 ₴