
Пензель флейцевий Polax 1,5", штучний ворс, пластикова ручка, тип "Лакра" (09-002)
- Нет в наличии
- Код: 09-002
31,59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Флейцевий пензель тип "Лакра", малярська Polax. Пензель виготовлений зі штучного ворсу, який добре вбирає фарбу і рівно фарбує поверхню. Ідеально підходить для лакування. Не рекомендується використовувати з лакофарбовими матеріалами на основі розчинників. Пензель має пластикову ручку, полегшену. Бандаж виготовлений із нержавіючої сталі. Ворс пензля упакований в індивідуальну упаковку із міцного поліетилену, що з легкістю знімається. Індивідуальна упаковка захищає ворс від бруду, пилу та механічних пошкоджень. Після використання кисть легко миється. Для зручного зберігання у ручці зроблено отвір для підвішування. Флейцева кисть "Лакра" 1,5" (09-002).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 09-002 |
| Вид | Флейцева |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина щетины | 55 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Материал ручки | Пластик |
| Матріал ворсу | Штучний ворс |
| Назначение | Підходить для лакування. Не використовувати з матеріалами в основі яких розчинник |
| Размер | 1,5" |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Цена: 31,59 ₴