
Пензлик флейцевий Polax професійний 2,5", штучний ворс, дерев'яна ручка, тип "Чемпіон" (06-004)
- Нет в наличии
- Код: 06-004
66,67 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Флейцевий пензель тип "Чемпіон", малярська Polax преміального сегмента Polax. Пензель виготовлений зі штучного ворсу, який добре вбирає фарбу і рівно фарбує поверхню. Ідеально підходить для лакування. Не рекомендується використовувати з лакофарбовими матеріалами на основі розчинників. Має ступінчастий ворс, що допомагає розподілити матеріал, який переноситься на поверхню рівномірніше. Пензель має дерев'яну ручку. Бандаж виготовлений із нержавіючої сталі. Ворс пензля упакований в індивідуальну упаковку із міцного поліетилену, що з легкістю знімається. Індивідуальна упаковка захищає ворс від бруду, пилу та механічних пошкоджень. Після використання пензель легко миється. Для зручного зберігання у ручці зроблено отвір для підвішування. Флейцевий пензель "Чемпіон" 2,5" (06-004)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Материал ручки | дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 06-004 |
| Країна-виробник | Китай |
| Вид | Флейцева |
| Гарантія | 14 днів |
| Назначение | Підходить для лакування. Не використовувати з матеріалами в основі яких розчинник |
| Ширина | 63 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Размер | 2,5" |
| Толщина | 10 мм |
| Длина щетины | 68 мм |
| Матріал ворсу | Штучний ворс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Відправка | 1-2 дні |
- Цена: 66,67 ₴