Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пінопластова терка Polax є незамінним інструментом для штукатурних робіт. З її допомогою розгладжують верхній шар штукатурки, надаючи гладкість оштукатуреної поверхні та вирівнюючи дрібні пагорби та перепади, а також затираючи раковини. Пінопластова терка має малу вагу, що забезпечує хорошу продуктивність без передчасної втоми. Ергономічна ручка, що не ковзає в руці, має оптимальні розміри та форму, що також додає легкості в роботі. Тертка Polax 500 х 130 мм (200-013)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200-013 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 500 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Материал | Пенопласт |
| Назначение | Для вирівнювання і вигладжування штукатурки |
| Размер | 500 х 130 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Плотность | 50 кг/м3 |
- Цена: 79,99 ₴
