Описание
Характеристики
Информация для заказа
Терка поліуретанова Polax для вирівнювання та вигладжування штукатурки. Ручний будівельний інструмент шліфувального типу. Терка виготовлена із щільного поліуретану, дуже легка, а тому досить зручна в експлуатації, має рукоятку круглого перерізу, сама поверхня шорсткого типу, стійка до стирання, що значно подовжує термін її служби. Поліуретанова терка використовується для виконання різних штукатурних робіт. За допомогою терки роблять остаточне доведення та затирання оштукатуреної раніше поверхні, широко використовують для затирання та шліфування поверхонь при обробних та штукатурних роботах. Тертка поліуретанова Polax 120 x 240 мм (200-002)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 200-002 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 240 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Материал | Полиуретан |
| Особенности | Посилена |
| Назначение | Для вирівнювання і вигладжування штукатурки |
| Размер | 120 x 240 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Плотность | 90 кг/м3 |
- Цена: 128,68 ₴
