Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хомут застосовується при монтажі сантехнічного обладнання, вентиляційних, опалювальних систем, закріпленні електрокабелів або приладів, на які значні механічні навантаження. Спеціальна конструкція хомута забезпечує надійне та герметичне кріплення. Довговічний та багаторазовий у використанні. При використанні хомута немає ризику пошкодження шлангу. Розмір підбирається відповідно до діаметру шланга або труби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 37-022 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 12 мм |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Диаметр | 8-12 мм |
| Применение | Для дому, Для колодязя, Для вентиляції, Для квартири, Для вентфасадів, Для труб |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Основа | Сталь |
| Робочий матеріал | Пластик, Шланг, Сталь |
| Стандарт виготовлення | W2 |
| Тип головки | Циліндрична |
| Тип горючості | НГ (негорючі) |
| Тип товара | Хомут черв'ячний |
| Толщина (мм) | 1 |
| Ширина ленты | 7 мм |
| Ширина, мм | 7 |
- Цена: 153,56 ₴
