
Клейка стрічка Polax скотч пакувальний 500 м x 45 мм (101-047)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 101-047
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клейка пакувальна стрічка Polax – це універсальний та недорогий спосіб надійно запакувати товар для транспортування на будь-які відстані. Скотч пакувальний прозорий складається з поліпропіленової плівки, на яку нанесений акриловий клейовий шар. Має відмінну клейкість до картону, паперу, плівки, пластику, обробленого дерева та інших матеріалів. Стрічка може використовуватися на запилених поверхнях, в умовах помірної вологості, має стабільну стійкість до дії сонячних променів, діапазон термостійкості від -10 до +60°С. Скотч не має запаху, забезпечує стабільне розмотування і розтягнення без ризику випадкового надриву, має середній рівень еластичності. Скотч Polax 500 м x 45 мм (101-047)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-047 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 500 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Применение | Канцелярські роботи, Упаковка гофротари, Захист від пошкоджень, Побутове призначення (постери, плакати, оголошення) |
| Клейовий склад | Акрил |
| Цвет | Прозрачный |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | PP плівка |
| Размер | 500 м x 45 мм |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 5,25Н/25мм |
| Стійкість до: | Пилу, бруду |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Толщина | 38 мкм |
| Ширина | 45 мм |
- Цена: 90 ₴