
Стрічка сигнальна Polax огороджувальна червоно-біла 50 мм х 100 м (101-041)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 101-041
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Огороджувальна (сигнальна) стрічка використовується для огородження ділянок дороги під час проведення на них ремонтних робіт або аварійних ситуаціях. Також застосовується під час ремонту різних комунікацій, на спортивних заходах, відкритих траншеях та інших небезпечних ділянках. Сигнальна стрічка покликана попереджати автомобілістів та пішоходів про потенційну небезпеку, яка загрожує їхньому пересуванню всередині огородженої зони. Огороджувальна стрічка виготовляється із ПВД – поліетилену високого тиску. При виробництві до її складу додається спеціальний світлостабілізатор, що дозволяє стрічці бути видимою здалеку за будь-яких погодних умов, а також у темний час доби. Колірну гаму огороджувальної стрічки складають червоно-білі смуги, що чергуються під кутом 45°. Сигнальна стрічка має такі характеристики: відсутність характерного для поліетиленових стрічок ефекту скручування; висока міцність; не схильна до розшарування; стійкість до серйозних перепадів температури. Стрічка сигнальна Polax 50 мм х 100 м (101-041)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-041 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 100 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клей | Відсутній |
| Цвет | Червоно-білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | ПЕ високого тиску |
| Размер | 50 мм х 100 м |
| Стійкість до: | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -15 до +60°C |
| Толщина | 350 мкм |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 80 ₴