Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрічка малярська призначена для проведення ремонтних та фарбувальних робіт, використовується в будівництві та в автомайстернях. Основне призначення малярної стрічки при багатобарвному забарвленні в інтер'єрах та екстер'єрах. У процесі фарбування та оздоблення захищає поверхні від попадання фарби та інших рідин. Використовується для ремонту книг та інших виробів із паперу. Відмінно підходить для тимчасової фіксації різних предметів. При видаленні не залишає слідів клею. Застосовується для створення захисного полотна при проведенні різних робіт. Малярна стрічка Polax Profi 25 мм х 20 м (101-019)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-019 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 20 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Применение | Захист поверхонь під час проведення лакофарбових робіт; Тимчасова фіксація деталей та елементів при склеюванні; створення захисних полотен на будь-яких поверхнях; Запобігання сколам на кромках дзеркал та стекол; В побуті для заклеювання щілин у вікнах. |
| Клейовий склад | Синтетический каучук |
| Цвет | Белый |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Размер | 25 мм х 20 м (101-019) |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 6Н/25мм |
| Стійкість до: | Хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Толщина | 110 мкм |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 23,85 ₴
