
Валик для фарбування "Мікрофібра" професійний Polax, 6 Х 30 Х 150 мм (02-004)
- Нет в наличии
- Код: 02-004
38,61 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик професійний Polax для фарбування "Мікрофібра". Виготовлений з якісного мікроволокна, має гарні вологопоглинаючі властивості, що дозволяє робити фарбування без особливих труднощів на невеликих площах. Шубка із мікрофібри дозволяє наносити фарбу на вибрану поверхню рівномірним шаром. Вбирає вчетверо більше водоемульсійної фарби проти іншими валиками. Використовується для нанесення водоемульсійних фарб, ґрунтовок, маркерних покриттів, просочень. Кріплення шубки валика до втулки здійснюється методом термодифузії, що сприяє тривалому терміну експлуатації валика. Розмір 6 Х 30 Х 150 мм (02-004)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 02-004 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина ворса | 13 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Применение | Для нанесення водоемульсійних фарб, ґрунтовок, маркерних покриттів, просочень. |
| Комплектация | Без ручки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Количество | 1 шт. в упаковці |
| Материал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Мікрофібра |
| Размер | 6 х 30 х 150 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 150 мм |
- Цена: 38,61 ₴