
Валик для фарбування "Роял" професійний Polax, 6 Х 30 Х 100 мм (02-015)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 02-015
41,11 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик професійний Polax для фарбування "Роял". Виготовлений з поліаміду, завдяки чому має один із найкращих показників по хімічній стійкості, що дозволяє застосовувати валик з будь-якими складами барвників. Поліамідні волокна мають чудовий фарбообмін, що забезпечує хороший вміст фарби та її розподіл по поверхні, що фарбується. Призначений для нанесення фарб із будь-якими складами барвників. Кріплення шубки валика до втулки здійснюється методом термодифузії, що сприяє тривалому терміну експлуатації валика. Валік дуже зручно використовувати для фарбування невеликих поверхонь і для внутрішніх робіт. Розмір 6 Х 30 Х 100 мм (02-015)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 02-015 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина ворса | 12 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 8 мм |
| Применение | Для нанесення фарб із будь-якими складами барвників. |
| Комплектация | Без ручки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Количество | 1 шт. в упаковці |
| Материал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Поліамід |
| Размер | 6 х 30 х 100 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 100 мм |
- Цена: 41,11 ₴