
Пензель флейцевий Polax професійний 4, змішаний ворс, двокомпонентна ручка, тип "Elite" (03-006)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 03-006
130 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Флейцовий пензель тип "Elite", малярська Polax преміального сегмента Polax. Пензель виготовлений зі змішаного ворсу (20% штучного ворсу і 80% натурального ворсу), який добре вбирає фарбу і рівно фарбує поверхню. Призначена для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, а також із високим відсотком розчинників. Пензель має двокомпонентну ручку, склад пластик та гума, що дозволяє не ковзати в руці при роботі. Бандаж виготовлений із нержавіючої сталі. Ворс пензля упакований в індивідуальну упаковку із міцного поліетилену, що з легкістю знімається. Індивідуальна упаковка захищає ворс від бруду, пилу та механічних пошкоджень. Після використання пензель легко миється і швидко сохне. Для зручного зберігання у ручці зроблено отвір для підвішування. Флейцова кисть 4" (03-006)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 03-006 |
| Вид | Флейцевий |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина щетины | 50 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Материал ручки | Пластик + гума |
| Матріал ворсу | Змішаний (20% штучний ворс, 80% натуральний ворс) |
| Назначение | Для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, а також із вмістом розчинника |
| Размер | 4" |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Цена: 130 ₴