
Ніж будівельний Polax трапецієподібний з висувним лезом 19 мм (23-007)
- Нет в наличии
- Код: 539372892
15 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж металевий з трапецієподібним лезом 19 мм та замком - інструмент професійної категорії з міцним корпусом та надійним механізмом фіксації леза. Підійде для професіонала-будівельника та домашнього майстра для розрізання без значних зусиль листових будівельних матеріалів або покриттів, а також предметів побуту. Може використовуватися для роботи з одношаровою фанерою, килимовими покриттями, лінолеумом, картоном, плівкою з поліуретану та ін. Металевий корпус характеризується підвищеною міцністю та довговічністю, що захищає інструмент від зовнішніх пошкоджень та дозволяє працювати при максимальному навантаженні. Гвинтовий замок забезпечує найбільш міцну та надійну фіксацію леза у нерухомому положенні, забезпечуючи комфорт використання та безпеку в роботі. Ніж будівельний Polax трапецієподібний з висувним лезом 19 мм (23-007)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 23-007 |
| Вид леза | Трапецієподібне |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина лезвия | 6 см |
| Длина ножа | 16 см |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Металл |
| Материал лезвия | Сталь |
| Особенности | Сумісні типи лез |
| Толщина лезвия | 0,5 мм |
| Ширина лезвия | 19 мм |
- Цена: 15 ₴