
Ніж будівельний Polax посилений з висувним лезом, гвинтовий замок 25 мм (23-009)
- Нет в наличии
- Код: 1ec392d7
15 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж пластиковий Polax 25 мм з гумовою рукояткою та гвинтовим замком застосовується для порізки різних матеріалів під час будівництва: паперу, картону, гуми, полімерної плівки, бандажних стрічок, а також для виконання безлічі побутових завдань. Є незамінним інструментом для виконання оздоблювальних робіт: розкривання підлогових покриттів та шпалер, зачистки проводів електропроводки, виконання фігурних різів у матеріалах та ін. Головна особливість - має посилений сталевий напрямний пластмасовий корпус. Дизайн та форма ножа сприяють комфортній роботі та зручному положенню інструменту в руці. Ніж оснащений гвинтовим замком, який фіксує лезо в необхідному положенні. Ніж будівельний Polax відрізняється ергономічним дизайном. Прогумована рукоятка сприяє зручному розміщенню інструменту в руці та не стомлюючій роботі. Корпус інструменту виготовлений із міцного пластику та не боїться великого навантаження. Леза зі сталі забезпечать якісну та порізку матеріалів без значних фізичних зусиль. На корпусі є магніт. Ніж будівельний Polax посилений з висувним лезом, гвинтовий замок 25 мм (23-009)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 23-009 |
| Вид леза | Сегментне |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина лезвия | 12 см |
| Длина ножа | 17,5 см |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Пластик із гумовими ручками + метал |
| Материал лезвия | Сталь |
| Особенности | Посилений, металеві напрямні |
| Толщина лезвия | 0,7 мм |
| Ширина лезвия | 25 мм |
- Цена: 15 ₴