
Пензель флейцевий Polax 4", змішаний ворс, пластикова ручка, тип "Еко" (05-007)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 05-007
54,44 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Флейцевий пензель тип "Еко" Polax бюджетний. Пензель виготовлений зі змішаного ворсу (50% штучного ворсу і 50% натурального ворсу), який добре вбирає фарбу і рівно фарбує поверхню. Призначена для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, а також фарби у складі яких є розчинник, лак, акрилова фарба, емаль. Пензель має полегшену пластикову ручку з отвором для підвішування. Бандаж виготовлений із нержавіючої сталі. Ворс пензля упакований в індивідуальну упаковку із міцного поліетилену, що легко знімається. Індивідуальна упаковка захищає ворс від бруду, пилу та механічних пошкоджень. Після використання пензель легко миється і швидко висихає. Флейцевий пензель 4" (05-007).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 05-007 |
| Вид | Флейцевий |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина щетины | 40 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал бандажу | Нержавіюча сталь |
| Материал ручки | Пластик |
| Матріал ворсу | Змішаний ворс (50% штучного ворсу та 50% натурального ворсу) |
| Назначение | Призначена для нанесення лакофарбових матеріалів на водній основі, а також фарби у складі яких є розчинник, лак, акрилова фарба, емаль. |
| Размер | 4" |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Цена: 54,44 ₴