
Валик для фарбування кутів "Роял" професійний Polax, 6 х 100 х 40 мм (21-010)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21-010
147,78 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик професійний Polax для фарбування кутів "Роял". Такий інструмент є рукояткою (бюгель) і сам валик. Відмінність кутового варіанта від звичайного полягає в тому, що він значно менший, що дозволяє фарбі проникати у всі кути. Цей пристрій користується величезним попитом завдяки доступності, легкості у використанні та простоті. Підходить для емульсійних, олійних, латексних, силіконових, фарб та лаків на водній основі. Шубка валика виготовлена з поліаміду на тканинній основі, завдяки чому має один із найкращих показників по хімічній стійкості, що дозволяє застосовувати валик з будь-якими складами барвників. Поліамідні волокна мають чудовий фарбообмін, що забезпечує хороший вміст фарби та її розподіл по поверхні, що фарбується. Кріплення шубки валика до втулки здійснюється методом термодифузії, що сприяє тривалому терміну експлуатації валика. Розмір 6х100х40 мм (21-010)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21-010 |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектация | Ручка |
| Ширина рабочей поверхности | 40 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Размер | 6х100х40 мм |
| Применение | Підходить для емульсійних, олійних, латексних, силіконових, фарб та лаків на водній основі. |
| Матеріал шубки | Поліамід |
| Материал втулки | Пластик |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Длина ворса | 11 мм |
| Відправка | 1-2 днів |
- Цена: 147,78 ₴