Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валік професійний Polax для фарбування стель із захисним коробом від бризків фарби використовується з телескопічним подовжувачем. Підходить для емульсійних, латексних, силіконових фарб та лаків на водній основі. Шубка виготовлена з поліакрилу на тканинній основі. Кріплення шубки валика до втулки здійснюється методом термосинтезу, що сприяє тривалому терміну експлуатації валика. Поліакрилові волокна мають середню зносостійкість, хорошу формостійкість та високі показники фарбообміну. До валика застосовується технологія торцювання кромок, завдяки чому інструмент не залишає смуг під час фарбування, а також застосована технологія термодифузії. Розмір 8х40х250 мм (21-009)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21-009 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина ворса | 13 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Применение | Для емульсійних, латексних, силіконових фарб та лаків на водній основі |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Материал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Поліакріл |
| Размер | 8х40х250 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 250 мм |
- Цена: 15 ₴
