
Валик для фарбування кутів "Преміум" професійний Polax, 6 х 100 х 40 мм (21-011)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21-011
142,22 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик професійний Polax для фарбування кутів "Преміум". Такий інструмент є рукояткою (бюгель) і сам валик. Відмінність кутового варіанта від звичайного полягає в тому, що він значно вужче, що дозволяє фарбі проникати у всі кути. Цей пристрій користується величезним попитом завдяки доступності, легкості у використанні та простоті. Підходить для емульсійних фарб та лаків на водній основі, водно-дисперсійні емалі, ґрунтовок з додаванням смол. Шубка виготовлена з поліакрилу на тканинній основі. Кріплення шубки валика до втулки здійснюється методом термодифузії, що сприяє тривалому терміну експлуатації валика. Поліакрилові волокна мають середню зносостійкість, хорошу формостійкість та високі показники фарбообміну. 6х100х40 мм (21-011)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21-011 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина ворса | 13 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Применение | Підходить для емульсійних фарб та лаків на водній основі, водно-дисперсійні емалі, ґрунтовок з додаванням смол. |
| Комплектация | Ручка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Материал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Поліакріл |
| Размер | 6х100х40 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 40 мм |
- Цена: 142,22 ₴