Описание
Характеристики
Информация для заказа
Силіконове мастило захищає від перепадів температури, корозії, попадання вологи і є морозостійкою. Застосовується як при внутрішніх, так і при зовнішніх роботах. Використовується в побуті для змащення спортивного інвентарю, віконних ущільнювачів, елементів сантехніки і побутової техніки (стиральних машин, холодильників), елементів меблів (пітель, засувок і т.д.), дверних замків, а також для обробки елементів автомобіля. Ефективна для змащування гумових ущільнювачів. Послідовність застосування : 1. Підготувати поверхню: очистити від бруду і пилу. 2. Розмішати вміст балона. 3. Розпилювати силікон тонким шаром на відстані 25-30 см. 4.Поверхня готова до експлуатації відразу після обробки."""
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 32-026 |
| Вага в упаковці, кг | 0,150 кг |
| Висота в упаковці (см) | 14,5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Применение | Ущільнювачі, Замки, Підшипники |
| Комплектация | балон |
| Консистенция | Аэрозоль |
| Країна виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Місткість (вес) | 150 мл |
| Назначение | Универсальная |
| Тип товара | Силіконові мастила, Універсальні мастила |
| Ширина в упаковці (см) | 5 см |
- Цена: 15 ₴
