Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначена для фігурного розпилу, дозволить вирізати необхідну вам форму в фанері, деревопліті, деревно-стружкової плити, інших тонких пиломатеріалах. Ножівка виготовлена з високоякісної сталі 55 HRC. Рукоятка виконана з міцного пластику з гумовими накладками. Калені зуби не вимагають заточування і забезпечують швидке пиляння. Має вузьке загострене полотно з потовщеної сталевої стрічки з загартованими зубами (9 зубів на 1 "). Завдяки цьому спил виходить чистий і акуратний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 47-012 |
| Вага в упаковці, кг | 0,166 кг |
| Вес (кг) | 0,166 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина пильного полотна | 300 мм |
| Довжина, мм | 300 |
| Комплектация | 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 300 |
| Матеріал рукояті | Пластик + резина |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип лезвия | Монолітне |
| Тип товара | Викружна |
- Цена: 15 ₴
