Описание
Характеристики
Информация для заказа
Застосовується для розпилу заготовок з гіпсокартону, дерева і пластмаси. Ідеально підходить для випилювання кіл, забезпечує високу точність прямого різу. Має сталеве полотно і загартований зуб з тригранною заточуванням, форма якого забезпечує пиляння в обох напрямках. Завдяки зручній і практичною прогумованої рукоятці забезпечує додатковий комфорт в роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 47-013 |
| Вага в упаковці, кг | 0,144 кг |
| Вес (кг) | 0,144 кг |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина пильного полотна | 150 мм |
| Довжина, мм | 150 |
| Додаткова характеристики | Твердість за шкалою Роквелла: 55 HRC, Кількість зубів: 9 зуб/дюйм |
| Комплектация | 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 150 |
| Матеріал рукояті | Металл + гума |
| Робочий матеріал | Гіпсокартон |
| Тип лезвия | Монолітне |
- Цена: 15 ₴
