Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначений для розмітки і перевірки прямих кутів, а також для перевірки кута 45 ° при обробці і збірці виробів. Має двосторонню розмітку полотна. Підходить для внутрішнього і зовнішнього застосування.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 38-041 |
| Вага в упаковці, кг | 90 |
| Висота в упаковці (см) | 12,5 см |
| Гарантія | 14 дней |
| Цвет | Желтый |
| Комплектация | угольник |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Украина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний діапазон роботи | 25 см |
| Особенности | С фиксированным углом |
| Назначение | По металлу, Для мебели, По дереву, Для плитки (кафеля) |
| Робоча довжина | 25 см |
| Розміри | 250мм, 210мм |
| Ширина в упаковці (см) | 12,5 |
- Цена: 15 ₴
