Описание
Характеристики
Информация для заказа
"""Ножівка по мокрому дереву призначена для поздовжнього і поперечного розпилу заготовок середніх і дрібних розмірів деревини з м'яких і твердих порід, ДСП, фанери і ПВХ. Робоче полотно виготовлено з високоякісної вуглецевої сталі, має спеціальні просічки для якісного розпилу мокрого дерева. Завдяки тристоронньої лазерної затоці зуб'ев робочий процес проходить легко, без прикладання особливих зусиль майстра. Ножівка оснащена зручною рукояткою з високоміцного пластику з накладками з термопластичною гуми."""
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 47-010 |
| Вага в упаковці, кг | 0,360 кг |
| Вес (кг) | 0,360 кг |
| Висота в упаковці (см) | 54 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 54 см |
| Довжина пильного полотна | 450 мм |
| Довжина, мм | 450 |
| Додаткова характеристики | Кількість зубів: 9TPI, Твердість сталі: 56 HRC, Товщина полотна: 0.9 мм |
| Комплектация | ножівка |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний розмір розкриття, мм | 450 |
| Материал | Сталь |
| Матеріал рукояті | Пластик + Гума |
| Особенности | Зменшений опір різання |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Тип лезвия | Монолітне |
| Тип товара | Столярна |
| Ширина в упаковці (см) | от 4 до 11 см |
- Цена: 15 ₴
