Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спеціальний двосторонній ніж застосовується для різання різних видів теплоізоляційних матеріалів: пінополістиролу, пінопласту, твердої монтажної піни, мінеральної вати, теплоізоляції на основі волокна. Має дрібну пилку для різьблення твердих, а за рахунок своєї хвилястої форми ріже м'які та пористі матеріали легко та без особливих зусиль. Оснащений зручною рукояткою із високоміцного пластику з гумовими накладками, що забезпечує комфорт у роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 47-014 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 164 кг |
| Вес (кг) | 0,164 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина пильного полотна | 280 мм |
| Довжина, мм | 280 |
| Додаткова характеристики | Загальна довжина: 415 мм |
| Комплектация | 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Матеріал рукояті | Пластик + Гума |
| Особенности | Посилений |
| Назначение | Для оздоблювальних робіт |
| Робочий матеріал | Пінобетон |
| Тип лезвия | Монолітне |
| Тип товара | Ножі |
- Цена: 15 ₴
