
Малярна клейка стрічка Polax з рисового паперу Delicate 30 мм х 20 м (101-097)
- Нет в наличии
- Код: 101-097
48,89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Малярна рожева стрічка виготовлена з японського рисового паперу Washi з клейовою кулею на основі модифікованого акрилу, який має низький рівень адгезії (клейкості). Помірна липкість стрічки дозволяє використовувати її на фактурних та пористих поверхнях, не ушкоджуючи їх цілісність. Ідеально підходить для делікатних та інших поверхонь: декоративні штукатурки, гіпс, дерево, метал, пластик, скло, гума та ін. Укріплена паперова основа Japanese Washi унеможливлює ризик випадкового надриву стрічки при її видаленні з поверхонь і не допускає підтікання лакофарбових матеріалів під захищені ділянки. Рожева рисова «малярка» зберігає свої властивості при температурі до +80°С, рекомендована для використання на рівних та шорстких поверхнях усередині та зовні приміщень. Малярна стрічка Polax Delicate 30 мм х 20 м (101-097)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-097 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 20 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Применение | Призначена для надточних дизайнерських та декоративних інтер'єрних та екстер'єрних фарбувальних робіт; Надійно захищає та не ушкоджує делікатні поверхні; Утворює ідеально рівну межу фарбування; Не залишає слідів на поверхні після зняття. |
| Клейовий склад | Акриловий |
| Цвет | Розовый |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Рисовий папір |
| Размер | 30 мм х 20 м |
| Рівень адгезії | Низький |
| Сила адгезії | 2Н/25мм |
| Стійкість до: | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи, розчинників |
| Температура експлуатації | до +80°C |
| Толщина | 100 мкм |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 48,89 ₴