
Скотч двосторонній Polax клейка стрічка Авто на спіненій основі 15 мм х 5 м (101-073)
- Нет в наличии
- Код: 101-073
33,33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двосторонній скотч на спіненій основі Автомобільний складається зі зміцненого носія на основі спіненого поліетилену чорного кольору, на який з обох боків нанесений клей. Клейовий шар на основі синтетичного каучуку забезпечує відмінну клейкість до матеріалів анодованого алюмінію, сталі, свинцю, акрилу, ПВХ, скла, АБС-пластику, поліпропілену, полікарбонату, склопластику, пофарбованих поверхонь і т.д. Спінена основа товщиною 1 мм поглинає всі нерівності поверхонь і утворює амортизаційну «подушку», яка має високий рівень стійкості до механічних коливань та вібрацій (відкриття та закриття дверей та багажника), зсувів тощо. Стрічка стійка до дії пари, вологи, сонячних променів, дорожньої солі, хімікатів, мийок, низьких та високих температур від -30 до +85°С. Двосторонній автомобільний скотч-пінка забезпечує надійне та довгострокове з'єднання. Призначений для використання зовні та всередині автомобіля. Скотч двосторонній Polax на універсальній основі 15 мм х 5 м (101-073)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-073 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 5 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Синтетичний каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Спінений поліетилен |
| Робочий матеріал | Оброблене дерево, метал, пластик, скло, картон, кераміка, камінь, пофарбовані поверхні |
| Размер | 15 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Високий |
| Сила адгезії | 24Н/25мм |
| Стійкість до: | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи |
| Температура експлуатації | Від -30 до +85°C |
| Толщина | 1 мм |
| Ширина | 15 мм |
- Цена: 33,33 ₴