
Клейка стрічка Polax скотч пакувальний, зелений 45мм х 100м (101-116)
- Нет в наличии
- Код: 101-116
68,89 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пакувальна стрічка - це універсальна клейка стрічка, яка має широкий спектр застосування в побуті і на виробництві. Дана продукція, в основному, використовується для фіксації картонних коробок. Використання клейкої стрічки дозволяє спростити процес пакування, уникнути псування товарів, а також полегшити навантаження і перевіз. Великими споживачами даного виду продукції є харчова промисловість, меблеве виробництво, хімічна промисловість та ін. Основними складовими стрічки є клейовий шар і поліпропіленове полотно. Товщина їх може бути різною і залежить від сфери застосування клейкої стрічки. У будинку клейка стрічка стане в нагоді для склеювання різних матеріалів: паперу, картону, пластмаси та багатьох інших. Скотч Polax зелений 45мм х 100м (101-116).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-116 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 100 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Применение | Канцелярські роботи, Упаковка гофротари, Захист від пошкоджень, Побутове призначення (постери, плакати, оголошення) |
| Клейовий склад | Акрил |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | PP плівка |
| Размер | 45мм х 100м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 5,25Н/25мм |
| Стійкість до: | Пилу, бруду |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Толщина | 45 мкм |
| Ширина | 45 мм |
- Цена: 68,89 ₴