
Малярна клейка стрічка Polax для фактурних поверхонь 48 мм х 20 м (101-158)
- Нет в наличии
- Код: 101-158
97,78 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрічка малярська призначена для проведення фасадних ремонтних та фарбувальних робіт, використовується в будівництві та в автомайстернях. Основне призначення малярної стрічки - створення чіткої межі поділу кольорів при багатобарвному забарвленні в інтер'єрах та екстер'єрах. Використовується для рідких фарб, запобігає підтіканню. Використовується для зовнішніх робіт для запорошених і структурних поверхонь. Малярна стрічка Polax для фактурних поверхонь 48 мм х 20 м (101-158)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-158 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 20 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Применение | Для зовнішніх роботів. захист фактурних поверхонь від попадання лакофарбових матеріалів; проведення лакофарбових робіт усередині та зовні приміщень; утворення чіткого контуру фарбування при з'єднанні різних кольорів. |
| Клейовий склад | Акриловий сольвент |
| Цвет | Зелёный |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Крепований папір |
| Размер | 48 мм х 20 м |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 7Н/25мм |
| Стійкість до: | Хімікатів, УФ-випромінювання, вологи, розчинників |
| Температура експлуатації | до +70°C |
| Толщина | 120 мкм |
| Ширина | 48 мм |
- Цена: 97,78 ₴