
Стрічка двостороння клейка Polax швидкої фіксації 10 мм х 5 м (101-144)
- Нет в наличии
- Код: 101-144
51,75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Ультра тонка основа стрічки утворює непомітний проміжок між поверхнями;- Високий рівень початкової клейкості забезпечує швидку фіксацію матеріалів;- 100% прилягання до рівних поверхонь;- Невидима фіксація прозорих матеріалів (скло, пластики);- Відмінна клейкість до матеріалів з металу, обробленого дерева, скла, пластиків, кераміки, картону тощо;- Використання всередині та ззовні поміщень;- Стійка до низьких та високих температу Двостороння клейка стрічка Polax 10 мм х 5 м (101-144)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-144 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 5 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Цвет | Прозрачный |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | PET плівка |
| Размер | 10 мм х 5 м |
| Рівень адгезії | Надвисокий |
| Сила адгезії | 48Н/25мм |
| Стійкість до: | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -30 до +110°C |
| Толщина | 210 мкм |
| Ширина | 10 мм |
- Цена: 51,75 ₴