
Стрічка двостороння клейка Polax піно-силіконова сильної фіксації 12 мм х 1 м (101-146)
- Нет в наличии
- Код: 101-146
115,92 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Стійкість до великих навантажень (1м витримує 30кг);- Забезпечує довговічне кріплення (до 10 років); - Сумісна з плоскими, структурними та нерівними поверхнями; - Невидима фіксація прозорих матеріалів (скло, пластики); - Відмінна клейкість до матеріалів з металу, обробленого дерева, скла, пластиків, картону тощо; - Використання всередині та ззовні приміщень; - Стійка до механічних навантажень, вібрацій, перепадів температур, вологи, УФвипромінювання.Клейка стрічка сильної фіксації Polax 12 мм х 1 м (101-146)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-146 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 1 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клейовий склад | Модифікований акрил |
| Цвет | Прозрачный |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Спінений акрил |
| Размер | 12 мм х 1 м |
| Рівень адгезії | Надвисокий |
| Сила адгезії | 49Н/25мм |
| Стійкість до: | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -30 до +110°C |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 12 мм |
- Цена: 115,92 ₴