Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пристрій, що використовується для обрізки гілок і маленьких сучків, що нагадує секатори з дуже довгими ручками. Це найбільший тип ручного садового різального інструменту. Найчастіше гілкорізи призначені для використання обома руками. Ручки гілкорізів досягають у довжину від 40 до 80 см, завдяки чому під час роботи з інструментом виникає сильний механізм важеля. Довгі ручки дозволяють дістати до верхніх гілок дерева
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 70-028 |
| Вага садового інструменту | 1239 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина изделия | 820 мм |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Діаметр різання | 40 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал лезвия | Сталь |
| Материал ручки | Ручка алюмінієва з гумованим покриттям |
| Назначение инструмента | Для обрізки гілок та сучків |
| Тип лезвия | Обвідне |
| Тип инструмента | Гілкорізи, сучкоріз |
- Цена: 866,67 ₴
