Описание
Характеристики
Информация для заказа
Киянка гумова Polax - молоток з масивною робочою частиною з гуми, що застосовується для акуратної та делікатної роботи з різними поверхнями та матеріалами. Бойок має згладжені кути для більшої амортизації при ударах. Найбільш ефективно киянка застосовується в столярних та покрівельних роботах, щоб під час забивання шипів, клинів, випрямлення та припасування деталей не пошкодити конструкції та матеріали. На відміну від інших, киянка не залишає глибоких слідів та вм'ятин. Це оптимальний інструмент для укладання тротуарної плитки та декоративного бутового каменю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 39-009 |
| Бренд | Polax |
| Вес инструмента | 680г |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина инструмента | 330мм |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Диаметр инструмента | 70 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Материал рабочей части | Резина |
| Материал ручки | Фібергласова ручка |
| Тип инструмента | Киянка |
| Ширина інструменту | 345 мм |
- Цена: 352,22 ₴
