
Валик для фарбування "Роял" професійний Polax, 6 х 15 х 100 мм (02-017)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 02-017
40,91 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик професійний Polax для фарбування "Роял". Виготовлений з поліаміду, завдяки чому має один із найкращих показників по хімічній стійкості, що дозволяє застосовувати валик з будь-якими складами барвників. Поліамідні волокна мають чудовий фарбообмін, що забезпечує хороший вміст фарби та її розподіл по поверхні, що фарбується. Призначений для нанесення фарб із будь-якими складами барвників. Кріплення шубки валика до втулки здійснюється методом термодифузії, що сприяє тривалому терміну експлуатації валика. Валік дуже зручно використовувати для фарбування великих за площею поверхонь та для внутрішніх робіт. Розмір 6 х 15 х 100 мм (02-017)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 02-017 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина ворса | 12 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Применение | Для нанесення фарб із будь-якими складами барвників. |
| Комплектация | Без ручки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Количество | 2.шт в упаковці |
| Материал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Поліамід |
| Размер | 6 х 15 х 100 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 100 мм |
- Цена: 40,91 ₴