Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект лез сегментних Polax являє собою набір з 10 лез шириною 18 мм у пластиковій упаковці. Леза сегментні Polax застосовуються в прорізних ножах для різання різних матеріалів і поверхонь. Відмінно справляються з щільним картоном, папером, будівельними покриттями, поліетиленовою плівкою. і надійні.Для їх виробництва використовується високовуглецева сталь. Ширина полотна складає 18 мм. Леза упаковані у зручний пластиковий блістер. В одному комплекті 10 змінних сегментованих лез. Змінні сегментні леза ідеально підійдуть для прорізних ножів марки Polax та інструментів інших виробників. Прорізні ножі компанії Polax, оснащені лезами представленої марки, допоможуть вам у вирішенні багатьох будівельних завдань, виконанні ремонтних робіт та втіленні сміливих творчих ідей. Комплект лез Polax сегментних 18 мм, 0,5 мм, 10 шт (23-011)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 23-011 |
| Вид леза | Сегментне |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина лезвия | 9,5 см |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество | 10 шт |
| Материал лезвия | Сталь |
| Толщина лезвия | 0,5 мм |
| Ширина лезвия | 18 мм |
- Цена: 15 ₴
