
Валик для фарбування "Велюр" професійний Polax 6 х 15 х 70 мм (17-007)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-007
24,57 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик професійний Polax для фарбування "Велюр". Валік рекомендується застосовувати для водорозчинних дисперсійних фарб, що використовується з емалями. Валік дуже зручно використовувати для фарбування невеликих за площею поверхонь. Рекомендується використовувати для внутрішніх робіт. Фактура після фарбування, яку можна досягти шляхом використання даного валика, особлива гладкість. Завдяки короткому ворсу дозволяє досягти ідеально гладкої поверхні. Шубка - шерсть із поліакрилом на тканинній основі. Кріплення шубки валика до втулки здійснюється методом термодифузії, що сприяє тривалому терміну експлуатації валика. Розмір 6 х 15 х 70 мм (17-007)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 17-007 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина ворса | 6 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Применение | Для гладких поверхонь, внутрішніх робіт. Для алкідних, олійних, уретанових емалей, клеїв. |
| Комплектация | Без ручки |
| Країна-виробник | Україна |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Количество | 2 шт. в упаковці |
| Материал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Вовна з поліакрилом |
| Размер | 6 х 15 х 70 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 70 мм |
- Цена: 24,57 ₴