
Валик для фарбування "Поролоновий" професійний Polax 6 х 35 х 70 мм (1-02)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1-02
96,53 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валік професійний Polax для фарбування поролоновий. Валик поролоновий виготовлений із спіненого поліуретану, відсутні шви на шубці, що збільшує можливість отримати ідеально рівне та гладке нанесення ЛФК. Валик має максимальну поглинання, що впливає на економічну витрату фарби. Валік рекомендований застосовувати для водорозчинних дисперсійних фарб, а також для масляних або ПФ (пентафталевих) емалей без агресивних складових. Валик не підходить для роботи з фарбами на основі розчинника, так як вони рвуть полотно та інструмент швидко приходить до несправності. Після застосування інструмент легко миється. Зручний для фарбування невеликих поверхонь. Розмір 6 х 35 х 70 мм (1-02)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 1-02 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Применение | Для водорозчинних дисперсійних фарб, а також для масляних або ПФ (пентафталевих) емалей без агресивних складових. |
| Комплектация | Без ручки |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Клейове |
| Количество | 5 штук в упаковці |
| Материал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Поролон |
| Размер | 6 х 35 х 70 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 70 мм |
- Цена: 96,53 ₴