Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клейка стрічка паперова це класичний продукт для безпечного закриття картонних коробок, який є захисною пломбою для пакування вантажів. Не має шару з поліетилену, типового для паперового скотчу: екологічно чистий продукт; розкладається у природі; підлягає вторинній переробці; безпечний клей із каучуку; міцно кріпиться до будь якої поверхі; без пластикового покриття; не містить шкідливих для природихімічних речовин; надає посилкам акуратного та естетичного вигляду. Клейка стрічка Крафт Polax паперова 40 м x 48 мм (101-175)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 101-175 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 40 м |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Применение | Канцелярські роботи, Упаковка гофротари, Захист від ушкоджень, Побутове призначення (постери, плакати, оголошення) |
| Клейовий склад | Каучук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | Крафт |
| Размер | 40 м x 48 мм |
| Рівень адгезії | Середній |
| Сила адгезії | 5,25Н/25мм |
| Стійкість до: | Пилу, бруду |
| Температура експлуатації | до +60°C |
| Толщина | 38 мкм |
| Ширина | 48 мм |
- Цена: 88,15 ₴
