
Валик для фарбування "Роял" професійний Polax, 6 х 15 х 150 мм (02-018)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 02-018
54,44 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик професійний Polax для фарбування "Роял". Виготовлений з поліаміду, завдяки чому має один із найкращих показників по хімічній стійкості, що дозволяє застосовувати валик з будь-якими складами барвників. Поліамідні волокна мають чудовий фарбообмін, що забезпечує хороший вміст фарби та її розподіл по поверхні, що фарбується. Призначений для нанесення фарб із будь-якими складами барвників. Кріплення шубки валика до втулки здійснюється методом термодифузії, що сприяє тривалому терміну експлуатації валика. Валік дуже зручно використовувати для фарбування великих за площею поверхонь та для внутрішніх робіт. Розмір 6 х 15 х 150 мм (02-018)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 02-018 |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектация | Без ручки |
| Ширина рабочей поверхности | 150 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Размер | 6 х 15 х 150 мм |
| Количество | 2.шт в упаковці |
| Применение | Для нанесення фарб із будь-якими складами барвників. |
| Матеріал шубки | Поліамід |
| Материал втулки | Пластик |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Длина ворса | 12 мм |
| Діаметр стрижня ручки | 6 мм |
| Відправка | 1-2 дні |
- Цена: 54,44 ₴