
Терка будівельна Polax з пористим поролоном для затирання швів 130 х 270 (100-401)
- Нет в наличии
- Код: 100-401
135,18 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Терка поролонова Polax шліфувальна для затирання швів. Терка виготовлена з легкого пластику, робоче полотно з пористого поролону (шорстка губка). Тертка будівельна дуже легка, тому зручна в експлуатації. Терка використовується для виконання різних штукатурних робіт: для затирання, обмивки та шліфування. За допомогою терки роблять остаточне доведення та затирання оштукатуреної раніше поверхні, використовується для нанесення рівномірного розподілу штукатурного розчину по поверхні, для затирання (по сухій та мокрій поверхні) та шліфування поверхонь при обробних та штукатурних роботах. Терку можна використовувати для обмивки плитки та шпателірування поверхонь без використання шпаклівки, завдяки гарному поглинанню. Шпателювання без розчину шпаклівки - коли штукатурна куля затверділа не повністю, за допомогою терки змочують поверхню і за допомогою шпателя з широким лезом забираються грубі шви, тріщини, попадання повітря та розгладжування поверхні. Ця терка використовується для обмивання плитки після фугування. Терка поролонова Polax 130 х 270 (100-401)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 100-401 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина | 270 мм |
| Доставка/Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Материал | Пластик, поролон |
| Особенности | Ущільнена |
| Назначение | Для обмивання, затирання та шліфування поверхонь при обробних та штукатурних роботах |
| Размер | 130 х 270 х 20 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 135,18 ₴