Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка для валика Polax Рукоятка ручки виготовлена із високоякісного пластику, бугель виготовлений із сталі. Внутрішня порожнина пластикової ручки дозволяє використовувати телескопічний подовжувач. Ручка має спеціальну конструкцію, що полегшує та прискорює процес фарбування під час проведення малярних робіт. Рукоятка ручки має отвір для підвішування, що полегшує процес зберігання та представлення інструменту у торговій точці. Розмір 6 x 100 мм (100-005)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100-005 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Діаметр ручки | 6 мм |
| Застосування | Можна використовувати з телескопічною ручкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Материал стержня | Сталь |
| Розмір | 6 x 100 мм |
| Тип | Для всіх типів валиків |
| Ширина ручки | 100 мм |
- Ціна: 18,89 ₴
