Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хомут застосовується при монтажі сантехнічного обладнання, вентиляційних, опалювальних систем, закріпленні електрокабелів або приладів, на які значні механічні навантаження. Спеціальна конструкція хомута забезпечує надійне та герметичне кріплення. Довговічний та багаторазовий у використанні. При використанні хомута немає ризику пошкодження шлангу. Розмір підбирається відповідно до діаметру шланга або труби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37-031 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 240 кг |
| Висота в упаковці (см) | 23 см |
| Глибина в упаковці (см) | 23 см |
| Діаметр | 60-80 мм |
| Застосування | Універсальний |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 10 шт. |
| Кількість у наборі, шт | 10 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Стандарт виготовлення | W2 |
| Тип товару | Хомут черв'ячний |
| Товщина кулі | 0.65 mm |
| Ширина стрічки | 12 мм |
- Ціна: 277,78 ₴
