Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій, що використовується для обрізки гілок і маленьких сучків, що нагадує секатори з дуже довгими ручками. Це найбільший тип ручного садового різального інструменту. Найчастіше гілкорізи призначені для використання обома руками. Ручки гілкорізів досягають у довжину від 40 до 80 см, завдяки чому під час роботи з інструментом виникає сильний механізм важеля. Довгі ручки дозволяють дістати до верхніх гілок дерева
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70-028 |
| Вага садового інструменту | 1239 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина виробу | 820 мм |
| Довжина леза | 90 мм |
| Доставка/ Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Діаметр різання | 40 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал ручки | Ручка алюмінієва з гумованим покриттям |
| Призначення інструмента | Для обрізки гілок та сучків |
| Тип леза | Обвідне |
| Тип інструмента | Гілкорізи, сучкоріз |
- Ціна: 866,67 ₴
