
Стрічка сигнальна Polax клейка огороджувальна чорно-жовта 48 мм х 50 м (101-177)
- Немає в наявності
- Код: 101-177
77,72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (73) 390-10-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сигнальна клейка стрічка з кольоровими смугами незамінний помічник при проведенні будь яких ремонтних робіт, особливо у місцях великого скупчення людей Стрічка застосовується для довгочасного маркування рухомих і нерухомих предметів, розмітки поверхонь, для попередження про небезпеку у виробничих зонах Використовується на підприємствах, в складських комплексах, у службових приміщеннях з небезпечними об'єктами ( підйомне транспортне встаткування, трубопроводи, тощо), у лікарнях і інших установах для позначення особливих об'єктів. Тобто основне призначення стрічки захистити територію, яка може бути небезпечною для людей
Стрічка сигнальна Polax клейка огороджувальна чорно-жовта 48 мм х 50 м (101-177)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101-177 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Довжина | 48 м |
| Доставка/ Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Клей | Синтетичний каучук |
| Колір | Чорно- жовтий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Основа стрічки | ПЕ високого тиску |
| Розмір | 48 мм х 50 м |
| Стійкість до: | Вологи, хімікатів, УФ-випромінювання |
| Температура експлуатації | Від -15 до +60°C |
| Товщина | 350 мкм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 77,72 ₴