Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Суха будівельна самовирівнююча суміш для підлоги товстошарова ПСП-030 призначена для вирівнювання та ремонту горизонтальних основ стійких до деформації (цементнопіщаних, бетонних, керамзитобетонних, ангідритових та інших) перед улаштуванням фінішних покриттів (плитка, паркет, ламінат, ковролин, лінолеум і інші) шаром від 3 до 50 мм (70 мм для невеликих ділянок) всередині сухих приміщень. Використовується в системах підлог з підігрівом. Нанесення суміші можливе ручним і механізованим способом. При виникненні необхідності підвищити еластичність, гідрофобні властивості, а також адгезію розчину до основи – готувати розчин з додаванням концентрованих емульсій: контактної ПЛ-125 та еластичної ПЛ-127 Поліпласт ТМ. Суміш не призначена для влаштування промислових підлог та не є фінішним покриттям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Поліпласт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип в'яжучого | Цемент |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Фасовка матеріалу | 25 кг |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Витрата | 2 кг/кв. м |
| Товщина шару стяжки | 50 мм |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Час висихання | 24 годин |
- Ціна: 373 ₴
